Sinoprzekład 2021

Szanowni Państwo,
mamy zaszczyt ogłosić wyniki IV Ogólnopolskiego Konkursu na najlepszy przekład z języka chińskiego „Sinoprzekład”!
Zwyciężczynią tegorocznej edycji została Marta Torbicka, studentka studiów II stopnia na Uniwersytecie Jagiellońskim!
Na podium znalazły się również Jagoda Chudy i Justyna Pacześniak, absolwentki sinologii kolejno I i II stopnia, również na Uniwersytecie Jagiellońskim.
Poziom przekładów w tym roku był wyjątkowo wysoki. Gratulujemy zarówno nagrodzonym w konkursie, jak i wszystkim uczestnikom!
W najbliższych dniach na stronie Sinoprzekładu tradycyjnie pojawią się wyróżnione w tym roku teksty.
Raz jeszcze gratulujemy uczestnikom i gorąco zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu!